flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформаційний запит на отримання публічної інформації можна подати до загальної канцелярії Київського районного суду м. Харкова (1-й поверх, 4 кабінет).

Інформаційний запит на отримання публічної інформації можна направити до Київського районного суду м. Харкова засобами поштового зв’язку за адресою: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська 7-Б.

Інформаційний запит на отримання публічної інформації можна подати в електронному вигляді шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті суду.

Інформаційний запит на отримання публічної інформації можна подати в усній формі за номером телефону (057) 703-65-93. 

Крім того, усний або письмовий запит на іфнормацію можна подати на особистому прийомі громадян керівництвом суду згідно затвердженого графіку.

 

ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми електронного запиту на інформацію:

Текст електронного запиту має містити одне питання та не перевищувати 1000 знаків. Запит не повинен вміщувати вкладених файлів.

Усі поля в електронній формі запиту підлягають обов’язковому заповненню. Електронний запит із неналежно заповненими або незаповненими полями у Київському районному суді міста Харкова не розглядатиметься.

Скарги, порядок розгляду яких регламентується чинним процесуальним законодавством України, а також запити на інформацію, тексти яких містять більше 1000 знаків, копії документів, фотографії та інші вкладення, можуть бути направлені до Київського районного суду міста Харкова засобами поштового зв’язку або вручені уповноваженій особі канцелярії суду у встановленому порядку.

Відповідь на електронний запит направляється на адресу електронної пошти або поштову адресу, вказану запитувачем, у терміни, встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

Зразок письмового запиту на інформацію

Київський районний суд міста Харкова

____________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові запитувача інформації)

який(яка) мешкає за адресою:

___________________________

___________________________

тел. _________;

е-mail:___________

 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

             Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу надати мені наступну інформацію: __________________________________________________________.

             Відповідь на інформаційний запит прошу направити за адресою:_______________________________________________________.

             Ознайомлений(а) з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом більше 10 сторінок. _______ (підпис)

 

Дата                                Підпис                                       ПІБ

 

Порядок оскарження рішень розпорядників інформації

         Відповідно до розділу V Закону України «Про доступ до публічної інформації» встановлено певний порядок оскарження рішень розпорядників інформації, так відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

     Запитувач має право оскаржити:

1) відмову в задоволенні запиту на інформацію;

2) відстрочку задоволення запиту на інформацію;

3) ненадання відповіді на запит на інформацію;

4) надання недостовірної або неповної інформації;

5) несвоєчасне надання інформації;

6) невиконання розпорядниками обов'язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 цього Закону;

7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Статтею 24 Закону  України «Про доступ до публічної інформації» передбачена відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:

1) ненадання відповіді на запит;

2) ненадання інформації на запит;

3) безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;

4) неоприлюднення інформації відповідно до статті 15 цього Закону;

5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;

6) несвоєчасне надання інформації;

7) необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;

8) нездійснення реєстрації документів;

9) навмисне приховування або знищення інформації чи документів.

Особи, на думку яких їхні права та законні інтереси порушені розпорядниками інформації, мають право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку, визначеному законом.